Softonic-recensie

Efficiënte online veilingapp voor voertuigen

Tribik Auction is een gebruiksvriendelijke applicatie voor Android die zich richt op het online veilen van voertuigen in Indonesië. Deze app biedt een veilige en betrouwbare omgeving voor zowel verkopers als kopers, met een focus op transparantie en klanttevredenheid. Gebruikers kunnen deelnemen aan zowel onsite als online veilingen, wat flexibiliteit biedt in het biedproces.

De applicatie onderscheidt zich door verschillende voordelen, zoals aantrekkelijke koop- en verkoopprijzen, een ruime en comfortabele veilinglocatie, en een strategische ligging. Bovendien zijn alle documenten goedgekeurd, en de veiligheid wordt gewaarborgd met 24-uurs CCTV-bewaking. Klanten kunnen ook rekenen op ondersteuning van aangesloten herstelwerkplaatsen om voertuigen gereed te maken na de veiling.

 0/1

Specificaties van de app"

  • Licentie

    Gratis

  • Versie

    2.5
  • Update datum

  • Platform

    Android

  • OS

    Android 15.0

  • Taal

    Engels

  • Bestandsgrootte

    19.61 MB

  • Softwareontwikkelaar

  • Download Opties"

    APK, Google Play

  • Bestandsnaam

    co.id.tribikauction_2.5.xapk

Programma is beschikbaar in andere talen

Beoordelingen about Tribik Auction - Lelang Mobil

Heeft u geprobeerd Tribik Auction - Lelang Mobil? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Beoordeling toevoegen

Misschien interesseert je ook

Nieuwste artikelen

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.